Klopp përsëri lavdon Shaqirin

October 28, 2018 d l 0

Xherdan Shaqiri po kalon momente fantastike te Liverpool dhe për këtë është i vetëdijshëm edhe trajneri Jurgen Klopp. I pyetur nga gazetarët për influencën e […]