Bayerni e do Alderweireld

August 16, 2018 d l 0

Skuadra e Bayernit ka filluar të mendoj për zëvendësuesin e Jerome Boateng i cili pritet të largohet gjatë këtyre javëve të mbetura të merkatos verore. […]

Rose dëshiron kalimin te PSG

August 10, 2018 d l 0

Danny Rose dëshiron transferimin te skuadra franceze, Paris Saint-Germain. Schalke ishte afër arritjes së marrëveshjes me Tottenhamin për huazimin e mbrojtsit të krahut të majtë, […]

Interi pretë për Dembelen

July 4, 2018 d l 0

Skuadra e Interit po pretë që merkato të mbyllet në Kinë dhe më pas të transferoj mesfushorin belg, Moussa Dembele. Belgu ka kërkuar largimin nga […]