Milan interesohet për Luis Muriel

December 19, 2018 d l 0

Skuadra e Milanit ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit të Sevillas, Luis Muriel. Muriel ka startuar vetëm një ndeshje këtë sezon në La Liga dhe […]

Sevilla dëshiron huazimin e Draxler

August 23, 2018 d l 0

Julian Draxler mund të largohet nga Paris Saint-Germain në këtë merkato. Skuadra spanjolle, Sevilla ka shprehur interesim për transferimin e 24 vjeçarit gjerman në formë […]