Serie A, formacioni i javës

February 11, 2019 d l 0

Roma dominon formacionin e kësaj jave në kampionatin italian, Serie A pas fitores impresionuese 0-3 ndaj Chievos. Edhe Cristiano Ronaldo ndodhet në sulmin e kësaj […]

Serie A, formacioni i javës

January 22, 2019 d l 0

Një javë me plotë gola dhe ndeshje interesante ishte kjo në kampionatin italian, Serie A. Në XI më të mirë të javës gjendet edhe mbrojtësi […]