Sarri dhe Jorginho te Chelsea

July 11, 2018 d l 0

Skuadra e Chelseat më në fund pritet të aktivizohet në këtë merkato verore. Blutë nga Londra kanë arritur marrëveshje me Napolin për trajnerin Maurizio Sarri, […]