Ramos i uron fat Ronaldos

July 10, 2018 d l 0

Sergio Ramos ka reaguar nëpërmjet rrjeteve sociale pasi ka kuptuar largimin e Cristiano Ronaldos nga Real Madridi. “Cristiano, golat e tu, numrat dhe gjithçka që […]