Roma nuk dorëzohet për Hysajn

August 17, 2019 d l 0

Roma nuk ka ndalur për asnjë çast negociatat për transferimin e Elseid Hysajt nga Napoli. Mbrojtësi shqiptar e ka bërë të qartë haptazi se dëshiron […]

Roma e rritë çmimin e Dzekos

August 4, 2019 d l 0

Drejtuesit e Romës kanë vendosur ta rrisin çmimin e Edin Dzekos për ta parandaluar një transferim te Inter. Mediat italiane raportojnë tani se Gjallorosët duan […]

Roma favorite për Higuain

July 31, 2019 d l 0

Skuadra e Romës është favorite për ta transferuar sulmuesin e Juventusit, Gonzalo Higuain. Agjenti dhe njëkohësisht vëllau i argjentinasit raportohet se është takuar dje me […]

Roma në bisedime për Hysaj

July 29, 2019 d l 0

Skuadra e Romës ka nisur bisedimet me përfaqësuesit e Elseid Hysaj për një transferim të mundshëm. Gjallorosët duan një zëvendësues për holandezin Rick Karsdorp që ka […]