Barcelona synon transferimin e Richarlison

April 19, 2019 d l 0

Barcelona ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit të Evertonit, Richarlison. Blaugranat janë duke kërkuar një zëvendësim për uruguajanin Luis Suarez dhe Richarlison mund të jetë […]

Barcelona monitoron Richarlison

December 11, 2018 d l 0

Barcelona është duke monitoruar paraqitjet e super yllit të Evertonit, Richarlison. Braziliani gjatë verës kaloi te skuadra nga qyteti i Liverpoolit pas transferimit nga Watford për […]

Richarlison lojtar i Evertonit

July 23, 2018 d l 0

Skuadra e Evertonit sot do të kompletoj zyrtarisht transferimin e mesfushorit të krauht, Richarlison nga Watford. Richarlison ishte një nga më të mirët te Watford sezonin […]