Mourinho e do vetëm Realin

September 28, 2019 d l 0

Jose Mourinho duket se ka vendosur se skuadra e ardhshme të cilën do ta drejtoj do të jetë Real Madridi. Portugezi ka refuzuar disa oferta […]

Mendy mungon ndaj Osasunas

September 24, 2019 d l 0

Real Madrid do të jetë pa mbrojtësin e krahut të majtë, Ferland Mendy ndaj Osasunas. Mendy mungoi në stërvitjen e mëngjesit të sotëm dhe nuk […]

Mourinho: Reali ka trajner

September 20, 2019 d l 0

Jose Mourinho nuk ka preferuar të flasë shumë për zërat që e lidhin për një rikthim të mundshëm te Real Madridi. Trajneri portugez u shpreh […]

Marcelo mungon ndaj PSG

September 16, 2019 d l 0

Kriza e lëndimeve te skuadra e Real Madridit po vazhdon. Edhe braziliani Marcelo është lënduar dhe do të mungoj në duelin e së mërkurës ndaj […]

Eriksen e do vetëm Realin

September 15, 2019 d l 0

Christian Eriksen vazhdon të shpresoj për një transferim te skuadra e Real Madridit. Kontrata aktuale e danezit përfundon gjatë verës dhe Spurs janë të interesuar […]