Konfirmohet e ardhmja e Falcao

August 2, 2019 d l 0

Radamel Falcao nuk do të transferohet te skuadra turke, Galatasaray këtë merkato. Kolumbiani raportohet se do të qëndroj te Monaco, por jo edhe shumë gjatë. […]

Falcao drejtë largimit nga Monaco

July 13, 2019 d l 0

Radamel Falcao është drejtë largimit nga skuadra franceze, Monaco. Sulmuesi kolumbian ka oferta nga skuadrat europiane, por edhe ato kineze. Këtë e ka konfirmuar klubi […]

Milan dhe Valencia e duan Falcaon

February 25, 2019 d l 0

Milan dhe Valencia kanë shprehur interesim për transferimin e sulmuesit kolumbian, Radamel Falcao. E ardhmja e Falcaos te Monaco është e pasigurtë edhe pse klubi […]