Formacionet zyrtare: Barcelona – PSV

September 18, 2018 d l 0

Barça XI🔵🔴 #ForçaBarça pic.twitter.com/bVrX6l6uhC — FC Barcelona (@FCBarcelona) September 18, 2018 đź“‹ | OPSTELLING STRIJDEN MANNEN! EENDRACHT MAAKT MACHT#BARPSV #UCL pic.twitter.com/TLh2Ngs9Ly — PSV (@PSV) September […]

Eredivise, formacioni i javës

August 13, 2018 d l 0

ArbĂ«r Zeneli e nisi me gol dhe asistim sezonin e tij nĂ« Eredivise, por megjithatĂ« nuk bĂ«n pjesĂ« nĂ« formacionin e javĂ«s tĂ« zgjedhur nga […]