PSG monitoron situatën e Hazard

December 9, 2018 d l 0

Paris Saint-Germain është skuadra e rradhës që i është futur garës për transferimin e Eden Hazard nga Chelsea. Mediat franceze dhe ato angleze raportojnë se […]

PSG dëshiron Fabinhon në Janar

November 27, 2018 d l 0

Paris Saint-Germain do tentoj për transferimin e mesfushorit brazilian, Fabinho nga Liverpool gjatë Janarit. Fabinho nuk ka arritur të tregoj vlerat e tij qysh prej […]

Barcelona me ofertë për Rabiot

November 11, 2018 d l 0

Barcelona raportohet se ka bërë kontakte konkrete për transferimin e Adrien Rabiot nga PSG. Mesfushori ka refuzuar vazhdimin e kontratës me skuadrën franceze dhe duket […]