Premier League, formacioni i javës

September 24, 2018 d l 0

Liverpooli vazhdon të impresionoj me paraqitje këtë edicion dhe fitoi lehtësisht 3-0 ndaj Southampton në Anfield Road. Javë fantastike ishte edhe për Arsenalin që fitoi […]