Formacionet zyrtare: Porto-Liverpool

April 17, 2019 d l 0

Porto Casillas – Militao, Pepe, Felipe, Telles – Herrera, Danilo – Corona, Otavio, Brahimi – Marega. Liverpool Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson; Fabinho, Milner, […]

Formacionet e mundshme: Roma-Porto

February 12, 2019 d l 0

Veq duelit kryesor të natës së sotme Man Utd-PSG, Champions League na sjellë edhe një ndeshje tejet interesante që zhvillohet në ‘Olimpico’ mes Romës dhe […]