PSG vëzhgon Iscon dhe Coutinhon

January 13, 2019 d l 0

Paris Saint Germain pritet të jetë një nga skuadrat më aktive në merkaton e verës. Sipas raportimeve të fundit skuadra franceze është duke vëzhguar situatën […]

Man Utd interesohet për Coutinhon

January 7, 2019 d l 0

Manchester United ka shprehur interesim për transferimin e mesfushorit brazilian, Philippe Coutinho nga Barcelona. Coutinho në Janarin e vitit të kaluar u transferua në Camp […]

Viti i parë i Coutinhos te Barcelona

January 6, 2019 d l 0

Sot bëhen saktësisht një vit që kur Barcelona zyrtarizoi transferimin e Philippe Coutinhos nga Liverpooli. Katalunasit paguan plotë 160 milionë euro për brazilianin që është […]