Reali me ofertë për Dybalan

January 23, 2019 d l 0

Real Madridi raportohet se është interesuar për transferimin e sulmuesit argjentinas të Juventusit, Paulo Dybala. Sipas mediave spanjolle, Los Blancos është gati të ofroj plotë […]

Top skuadrat e interesuara për Dybala

January 7, 2019 d l 0

Top skuadra europiane e kanë pyetur Juventusin lidhur me mundësinë e transferimit të argjentinasit, Paulo Dybala. Sipas mediave italiane Bayern Munich, Manchester City dhe PSG kanë […]