Dembele kërkon largimin në Janar

November 26, 2018 d l 0

Ousmane Dembele i ka kërkuar Barcelonës largimin gjatë afatit kalimtar të Janarit. Goal ka kuptuar se francezi është i palumtur te Katalunasit dhe ka vendosur që […]

Dembele drejtë largimit

October 25, 2018 d l 0

Nëse gjërat vazhdojnë kështu atëherë largimi i Ousmane Dembele nga Barcelona nuk do të jetë aspak befasi. Startimi me Rafinhan dje mbrëma ndaj Interit ishte […]