Zaniolo konfirmon të ardhmen

May 15, 2019 d l 0

Pavarsisht interesimit të top klubeve europiane duket se Nicolo Zaniolo ka vendosur të qëndroj te Roma. “Kam edhe katër vite kontratë dhe jam i lumtur […]

Bayerni gati 50 milionë për Zaniolo

April 14, 2019 d l 0

Bayern Munchen është skuadra e rradhës që është futur në garë për transferimin e yllit të Romës, Nicolò Zaniolo. Sipas gazetës gjermane Bild, Bavarezët janë impresionuar nga […]

Juve nuk ka hequr dorë nga Zaniolo

February 25, 2019 d l 0

Skuadra e Juventusit është ende e interesuar për transferimin e super talentit të Romës, Nicolo Zaniolo. Sipas mediave italiane, drejtori sportiv i Zonjës së Vjetër Fabio Paratici […]