Interi gati ofertën për Barellan

June 17, 2019 d l 0

Skuadra e Interit është duke përgaditur ofertën për transferimin e mesfushorit të Cagliarit, Nicolo Barella. Neruazurët do të ofrojnë 36 milionë euro për italianin dhe […]

Chelsea në garë për Barellan

December 12, 2018 d l 0

Raportimet e fundit në Itali thonë se skuadra e Chelseat ka hyrë në garë për transferimin e mesfushorit të Cagliarit, Nicolò Barella. 21 vjeçari po impresionon […]