Lajme të mira për Napolin

September 5, 2018 d l 0

Skuadra e Napolit ka marë lajme të mira lidhur me gjendjen e Faouzi Ghoulam. Mbrojtsi i krahut të majtë nga Algjeria ka munguar qysh nga Nëntori […]

Koulibaly vazhdon kontratën me Napoli

September 1, 2018 d l 0

Kalidou Koulibaly raportohet se ka arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës me Napolin. Aktualisht kontrata e mbrojtsit senegalez përfundon në vitin 2021. Me marrëveshjen e […]

Mertens: Napoli meritoi fitoren

August 26, 2018 d l 0

Dries Mertens ishte heroi i Napolit dje mbrëma pasi realizoi golin e 3-të dhe të fitores ndaj Milanit. ”Është e mrekullueshme ta shohësh stadiumin e […]

Ja klauzola e Zielinski

August 25, 2018 d l 0

Piotr Zielinski është afër arritjes së marrëveshjes për vazhdimin e kontratës me skuadrën e Napolit. Kontrata aktuale e tij përfundon më 2021, por Napoli i […]