Leipzig interesohet për Rashicën

May 15, 2019 d l 0

Skuadra e famshme gjermane, RB Leipzig ka shprehur interesim për transferimin yllit të përfaqësueses së Kosovës dhe Werder Bremenit, Milot Rashicës. Bild raporton se Leipzig ka […]