Marcelo mungon ndaj PSG

September 16, 2019 d l 0

Kriza e lëndimeve te skuadra e Real Madridit po vazhdon. Edhe braziliani Marcelo është lënduar dhe do të mungoj në duelin e së mërkurës ndaj […]