Ka ‘shenja jete’ te Man Utd

October 21, 2018 d l 0

Manchester United ishte shumë afër një fitoreje të rëndësishme në transfertë te Chelsea që u mohua nga Ross Barkley që barazoi në 2-2 në minutën […]

Martial ende e do largimin

October 20, 2018 d l 0

Anthony Martial ka refuzuar disa oferta të Manchester United për vazhdimin  e kontratës. Mediat në Angli raportojnë se francezi dëshiron largimin nga Old Trafford dhe […]

Man Utd nuk është në shitje

October 16, 2018 d l 0

Manchester United nuk është në shitje pavarsisht lajmeve të fundit se princi i Arabisë Saudite ka shprehur interesim për blerjen e klubit, kuptojnë mediat angleze. […]