Foden nuk do të huazohet

March 14, 2019 d l 0

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka përjashtuar mundësinë që Phil Foden do të huazohet gjatë verës. Super talenti anglez nuk po ka hapësira të […]

Guardiola e do Thiagon te City

March 3, 2019 d l 0

Pep Guardiola ka shprehur interesim për transferimin e Thiago Alcantaras te Manchester City. Trajneri spanjoll e transferoi Thiagon nga Barcelona te Bayern në vitin 2013 […]

City interesohet për Saul Niguez

February 17, 2019 d l 0

Manchester City ka shprehur interesim për transferimin e mesfushorit të Atletico Madridit, Saul Niguez . Kampionët në fuqi të Premier Leagues angleze duan të përforcojnë edhe […]

Man City me ofertë për Iscon

February 11, 2019 d l 0

Manchester City është seriozisht e interesuar për transferimin e mesfushorit spanjoll, Isco nga Real Madrid. Kampioni në fuqi dhe lideri aktual i Premier Leagues angleze […]