Ligue 1, formacioni i javës

November 26, 2018 d l 0

PSG pa Neymar dhe Mbappe arriti fitore minimale 1-0 ndaj Tolouse, por nuk përfaqësohet me asnjë lojtar në formacionin e kësaj jave në Ligue 1. […]

Ligue 1, formacioni i javës

September 24, 2018 d l 0

Lyoni po vazhdon me formë fantastike edhe në Ligue 1 dhe këtë javë fitoi derbin më të madh francez ndaj Marseille të cilën e mposhti […]

Ligue 1, formacioni i javës

September 3, 2018 d l 0

PSG me mjaftë mund arriti fitore ndaj Nimes me rezultat 2-4 dhe nuk përfaqësohet me asnjë lojtar në formacionin e kësaj jave në Ligue 1. […]

Ja kur mbyllet merkato

August 4, 2018 d l 0

Për dallim nga vitet e kaluara këtë herë ka disa ndryshime lidhur me datën kur mbyllet merkato verore. Klubet e Premier Leagues votuan që merkato […]