La Liga, formacioni i javës

September 3, 2018 d l 0

Barcelona dominon formacionin e kësaj jave në La Liga me plotë 6 lojtarë pasi demoloi Huescan me rezultat 8-2. Messi dhe Suarez u vlerësuan me […]

Ja kur mbyllet merkato

August 4, 2018 d l 0

Për dallim nga vitet e kaluara këtë herë ka disa ndryshime lidhur me datën kur mbyllet merkato verore. Klubet e Premier Leagues votuan që merkato […]