Piatek ishte fans i Arsenalit

March 14, 2019 d l 0

Sulmuesi në top form i Milanit, Krzysztof Piatek ka bërë të ditur se si fëmijë ka qenë tifoz i flaktë i skuadrës angleze, Arsenal. ”Kam qenë […]

Piatek e do Milanin

January 14, 2019 d l 0

Krzysztof Piatek te Milan mund të jetë një nga transferimet më të mëdha gjatë këtij muaji. Mediat italiane së fundmi po raportojnë se sulmuesi i […]

Reali gati ta transferoj Piatek

January 13, 2019 d l 0

Real Madridi pritet të tentoj transferimin e sulmuesit polak të Genoas, Krzysztof Piatek. Skuadra italiane ndodhet në një kamp stërvitor në Spanjë dhe Los Blancos mund […]