Kthehet De Bruyne

October 1, 2018 d l 0

Kevin de Bruyne i është rikthyer stërvitjeve te skuadra e Manchester Cityt. Mesfushori belg kishte dëmtuar ligamentet e gjurit në muajin Gusht dhe ishte besuar […]

Ja sa kushton Kevin de Bruyne

September 14, 2018 d l 0

Në vitin 2015 skuadra e Manchester Cityt arriti transferimin e Kevin de Bruyne për 55 milionë funte nga Wolfsburg. Por tani lojtari belg në kontratën e […]

Lëndohet De Bruyne

August 15, 2018 d l 0

Një nga mesfushorët më të mirë në botë, Kevin De Bruyne është lënduar gjatë stërvitjes së sotme me Manchester Cityn. Mesfushori belg ka lënduar gjurin […]