Juve në bisedime me Ndombele

January 19, 2019 d l 0

Skuadra e Juventusit ka planifikuar një takim me agjentin e mesfushorit të Lyonit, Tanguy Ndombele. Për 22 vjeçarin francez interesim kanë shprehur edhe Manchester City […]

Mario Mandzukic mungon një muaj?

January 12, 2019 d l 0

Juventusi nuk ka marë lajme aspak të mira lidhur me gjendjen e sulmuesit kroat, Mario Mandzukic. Mandzukic raportohet se ka pësuar një lëndim gjatë stërvitjes në […]

Juventusi insiston për Iscon

January 7, 2019 d l 0

Veq Aaron Ramseyt duket se skuadra e Juventusit është e interesuar ta transferoj edhe një mesfushorë tjetër gjatë verës. Mediat raportojnë se Zonja e Vjetër […]

Top skuadrat e interesuara për Dybala

January 7, 2019 d l 0

Top skuadra europiane e kanë pyetur Juventusin lidhur me mundësinë e transferimit të argjentinasit, Paulo Dybala. Sipas mediave italiane Bayern Munich, Manchester City dhe PSG kanë […]

Medhi Benatia te Arsenali

January 6, 2019 d l 0

Aaron Ramsey do të transferohet te Juventus gjatë afatit kalimtar të verës, por Medhi Benatia duket se do të kaloj te Arsenal. Gunners e duan mbrojtsin […]