Mourinho e do PSG

May 4, 2019 d l 0

Jose Mourinho dëshiron ta marr drejtimin e skuadrës franceze, Paris Saint-Germain. Portugezi është i papunë qysh prej shkarkimit nga Manchester United vitin e kaluar. Për […]

Mourinho: E admiroj Dortmundin

April 10, 2019 d l 0

Trajneri portugez, Jose Mourinho ka pranuar se e admiron klubin gjerman, Borussia Dortmund duke shtuar kështu edhe më shumë spekulimet për të ardhmen e tij. […]

Mourinho në Ligue 1

March 27, 2019 d l 0

Jose Mourinho së shpejti do të i rikthehet postit të trajnerit dhe kësaj rradhe ai do të provoj një aventurë të re në kampionatin francez, […]