Edhe Milan në garë për Andersen

March 14, 2019 d l 0

Edhe skuadra e Milanit i është futur garës për transferimin e mbrojtësit të Sampdorias, Joachim Andersen. Rosonerët kanë përcjellur disa nga paraqitjet e Andersen dhe duket […]