Napoli nuk heq dorë nga James

August 4, 2019 d l 0

Skuadra e Napolit është ende me shpresa për transferimin e mesfushorit të Real Madridit, James Rodriguez. Presidenti i skuadrës italiane, Aurelio de Laurentiis e do […]

James qëndron te Reali

July 28, 2019 d l 0

James Rodriguez sipas të gjitha gjasave do të qëndroj te skuadra e Real Madridit për këtë edicion. Për kolumbianin ishte pothuajse i sigurt fakti se […]

Atletico Madrid e do James

July 19, 2019 d l 0

Atletico Madrid e do transferimin e James Rodriguez për ta kompletuar këtë merkato. Madrilienët kanë qenë super aktiv dhe pritet të konkurojnë në top kompeticionet […]

James lojtar i Napolit

July 3, 2019 d l 0

Kanë mbetur edhe disa detaje të vogla para se James Rodriguez të zyrtarizohet si lojtar i Napolit. Kolumbiani gjatë gjithë verës ka qenë i lidhur […]

Napoli e do edhe James

May 6, 2019 d l 0

Presidenti Aurelio De Laurentiis ka vendosur ta mbështesë trajnerin, Carlo Ancelotti në merkaton e verës. Pasi një marrëveshje me PSV për Hirving Lozano është arritur […]