Ronaldo e do James te Juve

February 5, 2019 d l 0

Cristiano Ronaldo dëshiron transferimin e James Rodriguez te skuadra e Juventusit. Bayerni nuk është e interesuar të blejë kartonin e mesfushorit kolumbian dhe pritet ta […]

James mbetet te Bayerni

January 21, 2019 d l 0

James Rodriguez do të qëndroj te skuadra e Bayern Munchen deri në fund të këtij sezoni. 27 vjeçari kolumbian nuk ka luajtur aq shpesh nën […]

Napoli në garë për James

January 17, 2019 d l 0

Napoli është skuadra e rradhës që ka shprehur interesim për transferimin e James Rodriguez. Skuadra italiane dëshiron huazimin e kolumbianit deri në fund të sezonit […]

Arsenali interesohet për James

January 16, 2019 d l 0

Skuadra e Arsenalit ka shprehur interesim për transferimin e James Rodriguez në formë huazimi për pjesën e mbetur të sezonit. Mesfushori kolumbian ka hyrë në […]