Isco dëshiron Man Cityn

March 8, 2019 d l 0

Isco sipas të gjitha gjasave po luan edicionin e fundit te skuadra e Real Madridit. Mediat raportojnë se ai i ka kërkuar agjentit të tij […]

Man City me ofertë për Iscon

February 11, 2019 d l 0

Manchester City është seriozisht e interesuar për transferimin e mesfushorit spanjoll, Isco nga Real Madrid. Kampioni në fuqi dhe lideri aktual i Premier Leagues angleze […]

PSG vëzhgon Iscon dhe Coutinhon

January 13, 2019 d l 0

Paris Saint Germain pritet të jetë një nga skuadrat më aktive në merkaton e verës. Sipas raportimeve të fundit skuadra franceze është duke vëzhguar situatën […]

Juventusi insiston për Iscon

January 7, 2019 d l 0

Veq Aaron Ramseyt duket se skuadra e Juventusit është e interesuar ta transferoj edhe një mesfushorë tjetër gjatë verës. Mediat raportojnë se Zonja e Vjetër […]