Man City me ofertë për Iscon

February 11, 2019 d l 0

Manchester City është seriozisht e interesuar për transferimin e mesfushorit spanjoll, Isco nga Real Madrid. Kampioni në fuqi dhe lideri aktual i Premier Leagues angleze […]

PSG vëzhgon Iscon dhe Coutinhon

January 13, 2019 d l 0

Paris Saint Germain pritet të jetë një nga skuadrat më aktive në merkaton e verës. Sipas raportimeve të fundit skuadra franceze është duke vëzhguar situatën […]

Juventusi insiston për Iscon

January 7, 2019 d l 0

Veq Aaron Ramseyt duket se skuadra e Juventusit është e interesuar ta transferoj edhe një mesfushorë tjetër gjatë verës. Mediat raportojnë se Zonja e Vjetër […]

Juve interesohet për Iscon

December 6, 2018 d l 0

Skuadra e Juventusit ka shprehur interesim për transferimin e Iscos nga Real Madridi. Zonja e Vjetër dëshiron të përforcoj edhe më shumë mesfushën, kurse problemet […]