Formacionet e mundshme: Inter-Empoli

May 26, 2019 d l 0

Luciano Spalletti pritet të startoj me Matteo Politanon, Stefan de Vrij dhe Mauro Icardin në ndeshjen e fundit dhe vendimtare ndaj Empolit. Inter: Handanovic; D’Ambrosio, De […]

Interi me ofertë për Lukakun

May 23, 2019 d l 0

Inter do të tentoj transferimin e sulmuesit të Manchester United, Romelu Lukaku gjatë afatit kalimtar të verës. Neruazurët janë gati të ofrojnë 30 milionë funte […]

Conte e do Moses te Inter

May 22, 2019 d l 0

Inter raportohet se ka shprehur interesim për transferimin e lojtarit të Chelseat, Victor Moses që aktualisht është i huazuar te Fenerbache. Mediat italiane raportojnë se […]

Interi interesohet për Boateng

May 20, 2019 d l 0

Inter ka shprehur interesim për transferimin e mbrojtësit gjerman të Bayern Munchen, Jerome Boateng. Neruazurët e duan një mbrojtëje me përvojë dhe tanimë kanë siguruar […]

Conte vendosë për Interin

May 20, 2019 d l 0

Antonio Conte ka vendosur ta drejtoj skuadrën e madhe italiane, Inter për sezonin e ardhshëm. Conte do të nënshkruaj kontratë tre apo katër vjeçare dhe […]

Interi e do De Rossin dhe Xhakën

May 17, 2019 d l 0

Inter po planifikon përforcimin e mesfushës për sezonin e ardhshëm. Corriere dello Sport shkruan se Neruazurët janë të interesuar për transferimin e Granit Xhakës nga Arsenali, […]