Zyrtare: Keita lojtar i Interit

August 13, 2018 d l 0

Skuadra e Interit ka kompletuar transferimin e Keita Baldes nga Monaco. Senegalezi ka kryer testet mjekësore në mëngjes dhe tanimë zyrtarisht është lojtari më i […]

Keita nesër te Inter

August 12, 2018 d l 0

Skuadra e Interit nesër pritet ta kompletoj transferimin e Keita Balde nga Monaco. Neruazurët do paguajnë 5 milionë euro për huazimin e senegalezit me të […]

Keita shumë afër Interit

August 8, 2018 d l 0

Keita Balde duket se do të rikthehet në kampionatin italian, Serie A por kësaj rradhe jo te Lazio. Senegalezi është shumë afër transferimit te skuadra […]

Interi dëshiron edhe Keitan

August 7, 2018 d l 0

Skuadra e Interit do ta bëj edhe një transferim deri në mbylljen e afatit kalimtar veror. Neruazurët raportohet se kanë shprehur interesim edhe për anëtarin […]