Mendy mungon ndaj Osasunas

September 24, 2019 d l 0

Real Madrid do të jetë pa mbrojtësin e krahut të majtë, Ferland Mendy ndaj Osasunas. Mendy mungoi në stërvitjen e mëngjesit të sotëm dhe nuk […]

Zidane e do Mendy te Reali

May 1, 2019 d l 0

Zinedine Zidane ka kërkuar transferimin e mbrojtësit të krahut të majtë, Ferland Mendy te Real Madrid. Trajneri francez raportohet se ka përcjellur paraqitjet e bashkëkombasit […]

Mendy prioritet i Barcelonës

February 10, 2019 d l 0

Ferland Mendy do të jetë një nga prioritetet kryesore të skuadrës së Barcelonës gjatë afatit kalimtar të verës. Eric Abidal është fans i madh i […]