Cavani do të qëndroj te PSG

August 3, 2019 d l 0

Edinson Cavani ka bërë të ditur sërish se nuk do të largohet nga Paris Saint-Germain në këtë merkato. Sulmuesi uruguajan ka theksuar se i ka […]

Cavani preferon Premier Leaguen

April 29, 2019 d l 0

Edinson Cavani do të preferonte një transferim në Premier Leaguen angleze nëse vendosë të largohet nga Paris Saint-Germain. Sulmuesi uruguajan është lidhur me një rikthim […]

Cavani fletë për të ardhmen

January 14, 2019 d l 0

Edinson Cavani nuk e ka në plan largimin nga Paris Saint-Germain dhe dëshiron ta respektoj kontratën me skuadrën franceze. ”Tani për tani, unë jam duke […]