PSG ofron Rabiot për Kanten

July 4, 2018 d l 0

PSG nuk është dorëzuar për transferimin e mesfushorit francez, N’Golo Kante nga Chelsea. Sipas raportimeve të mediave, PSG do tentojë deri në fund për transferimin […]

Courtois fletë për të ardhmen

July 4, 2018 d l 0

Thibaut Courtois ka konfirmuar se do ta vendosë të ardhmen menjëherë pas përfundimit të Botërorit 2018. “Londra dhe Madridi janë dy qytete të mrekullueshme. Më […]

Zemra e Courtois në Madrid

July 1, 2018 d l 0

Thibaut Courtois aktualisht është i koncentruar në Kampionatin Botëror me përfaqësuesen e Belgjikës e cila është një nga favoritet për të fituar titullin. Megjithatë pas përfundimit […]

Barcelona e interesuar për Willian

June 30, 2018 d l 0

Skuadra e Barcelonës ka shprehur interesim për transferimin e mesfushorit brazilian, Willian. Willian kaloi një edicion mjaft të mirë individual me Chelsean e Antonio Contes, […]

Chelsea me ofertë për Golovin

June 29, 2018 d l 0

Skuadra e Chelseat së shpejti do të bëj ofertë zyrtare për mesfushorin më të mirë rus, Aleksandr Golovin. Golovin ka kaluar edicion fantastikë me CSKA e […]