Formacionet e mundshme: Roma-Porto

February 12, 2019 d l 0

Veq duelit kryesor të natës së sotme Man Utd-PSG, Champions League na sjellë edhe një ndeshje tejet interesante që zhvillohet në ‘Olimpico’ mes Romës dhe […]

Formacionet e mundshme: Man Utd-PSG

February 12, 2019 d l 0

Evenimenti kryesor i futbollit europian, Champions League rikthehet sonte me super ndeshjen, Manchester United- Paris Saint-Germain. Djajt e Kuq në top formë presin kampionët e […]