Malcom drejtë largimit

January 19, 2019 d l 0

Malcom sipas të gjitha gjasave do të largohet nga skuadra e Barcelonës gjatë këtij muaji. Erneste Valverde nuk i ka dhënë brazilianit hapësirë për të […]

Edhe Giroud në listën e Barcelonës

January 15, 2019 d l 0

Barcelona vazhdon të jetë e interesuar për transferimin e një sulmuesi gjatë këtij muaji. Katalunasit kanë shprehur interesim për transferimin e Stuanit, por edhe sulmuesi […]

Barcelona interesohet për Stuanin

January 15, 2019 d l 0

Skuadra e Barcelonës ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit të Gironas,  Cristhian Stuani. Ernesto Valverde beson se uruguajani do të ishte një përforcim ideal për […]

Barcelona nuk e do Moratan

January 12, 2019 d l 0

Barcelona ka refuzuar mundësinë për ta transferuar sulmuesin spanjoll të Chelseat, Alvaro Morata. Morata, 26 vjeçar ka humbur besimin e Sarrit dhe ka startuar vetëm […]