Napoli nuk do ta shesë Insignen

March 14, 2019 d l 0

Skuadra e Napolit nuk do të lejoj largimin e Lorenzo  Insigne nga skuadra këtë verë. Presidenti i klubit, Aurelio De Laurentiis ka bërë të ditur se sulmuesi […]

Konfirmohet e ardhmja e Mertens

July 22, 2018 d l 0

Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis ka konfirmuar se Dries Mertens nuk do të largohet gjatë kësaj merkatoje. ”Shkëmbimi mes Mertens dhe Florenzit? E pavërtetë” ”Roma […]