Atletico Madrid e do James

July 19, 2019 d l 0

Atletico Madrid e do transferimin e James Rodriguez për ta kompletuar këtë merkato. Madrilienët kanë qenë super aktiv dhe pritet të konkurojnë në top kompeticionet […]

Trippier nesër te Atletico Madrid

July 16, 2019 d l 0

Kieran Trippier nesër do udhëtoj në Madrid për ta kompletuar transferimin te skuadra spanjolle, Atletico Madrid. Anglezi do të jetë zëvendësues i Juanfran te Atletico […]

Atletico Madrid duhet të shesë

July 15, 2019 d l 0

Atletico Madrid është një nga skuadrat më aktive dhe që ka shpenzuar më së shumti aktualisht në top 5 ligat europiane. Megjithatë skuadra spanjolle duhet […]

Hysaj lojtar i Atletico Madrid

July 13, 2019 d l 0

Atletico Madrid është afër arritjes së marrëveshjes me Napolin për transferimin e Elseid Hysaj. Mbrojtësi shqiptar do të transferohet te skuadra madriliene në një transferim […]