Ozil do të largohet në Janar

September 29, 2019 d l 0

Mesut Ozil do të largohet në Janar nga skuadra e Arsenalit. Mediat angleze kuptojnë se Unai Emery nuk po llogaritë në shërbimet e mesfushorit me […]

Formacionet zyrtare: Arsenal-Aston Villa

September 22, 2019 d l 0

? Six changes from our #UEL win in Frankfurt ➡️ Leno, Maitland-Niles, Sokratis, Guendouzi, Ceballos, Pepe⬅️ Martinez, Chambers, Mustafi, Torreira, Smith Rowe, Willock#ARSAVL — Arsenal […]

Lajme të mira për Arsenalin

September 18, 2019 d l 0

Skuadra e Arsenalit ka marr lajme të mira nga stafi mjekësor para ndeshjes së nesërme ndaj Frankfurtit në Europa League. Kieran Tierney dhe Hector Bellerin […]