Arsenali pyetë Lillen për Pepe

November 17, 2018 d l 0

Skuadra e Arsenalit ka kontaktuar me Lille për shërbimet e Nicolas Pepe. 23 vjeçari po kalon formë fantastike me skuadrën franceze dhe ka ngjallur interesimin […]

Schick te Arsenali, Ramsey te Roma

November 10, 2018 d l 0

Arsenali raportohet se është skuadra e rradhës që ka shprehur interesim për sulmuesin e Romës, Patrik Schick. Gjallorosët janë të gatshëm ta huazojnë sulmuesin i cili […]