Juve të interesuar për Alexis

March 17, 2019 d l 0

Skuadra e Juventusit është duke konsideruar transferimin e Alexis Sanchez nga Manchester United gjatë verës. Kiliani ka dështuar totalisht me fanelën e Djajve të Kuq […]

Lajme të mira për Manchester United

December 27, 2018 d l 0

Ole Gunnar Solskjaer ka konfirmuar rikthimin e Romelu Lukaku, Alexis Sanchez dhe Anthony Martial për ndeshjen ndaj  Bournemouth. Norvegjezi pas fitores ndaj Huddersfield konfirmoi se ka […]