Barça rritë ofertën për De Jong

January 22, 2019 d l 0

Barcelona është duke ‘luftuar’ me ngulm për të siguruar transferimin e mesfushorit të Ajaxit, Frenkie de Jong. Katalunasit janë në garë me PSG dhe Manchester […]