Përfundon sezoni për Ramsey

May 1, 2019 d l 0

Aaron Ramsey e ka zhvilluar ndeshjen e tij të fundit me fanelën e Arsenalit. Mesfushori uellsian u lëndua ndaj Napolit dhe sipas mediave angleze nuk […]

Juventusi favoritë për Ramsey

December 30, 2018 d l 0

Skuadra e Juventusit është favorite për ta transferuar mesfushorin e Arsenalit, Aaron Ramsey. Uellsiani qe një dekad është pjesë e Gunners, por do të largohet […]

PSG e do Ramsey në Janar

December 27, 2018 d l 0

Paris Saint-Germain duket se ka nevojë që tani për transferimin e një mesfushori të ri. Skuadra franceze është gati të ofroj 20 milionë euro për […]

Ramsey afër Juventusit

December 24, 2018 d l 0

Skuadra e Juventusit sipas të gjitha gjasave do ta fitojë garën për transferimin e mesfushorit të Arsenalit, Aaron Ramsey. Gunners kanë vendosur të mos i […]

Interi kontakton Ramsey

December 21, 2018 d l 0

Skuadra e Interit ka kontaktuar agjentin e Aaron Ramsey për ta diskutuar një transferim të mundshëm në Guiseppe Meazza. Neruazurët po tentojnë të arrijnë marrëveshje […]

Juve e do Ramseyn ose Rabiot

November 30, 2018 d l 0

Skuadra e Juventusit dëshiron që sa më shpejtë të arrijë një marrëveshje paraprake me Aaron Ramsey ose Adrien Rabiot. Edhe mesfushori uellsian, por edhe ai […]