Liverpooli me ofertë për Vida

July 13, 2018 d l 0

Skuadra e Liverpoolit raportohet se ka shprehur interesim për transferimin e mbrojtsit kroat, Domagoj Vida. Vida po kalon formë fantastike në Kampionatin Botëror dhe së bashku […]