Formacionet zyrtare: Juventus-Ajax

April 16, 2019 d l 0

A disposizione: Pinsoglio, Cancelo, Barzagli, Spinazzola, Bentancur, Khedira, Kean #GETREADY #UCL #JuveAjax https://t.co/iiI7F5HuPx — JuventusFC (@juventusfc) April 16, 2019 La formazione dell' @AFCAjax #JuveAjax https://t.co/FVr8Bom5n6 […]

Kthehet Paqueta

April 16, 2019 d l 0

Lucas Paqueta raportohet ka filluar stërvitjet me Milanin para ndeshjes së rradhës ndaj Parmas. Sipas mediave italiane mesfushori brazilian është stërvitur sot në mëngjes normalisht […]

Bayerni favoritë për Conten

April 16, 2019 d l 0

Bayern Munchen është skuadra favorite për ta emëruar trajner italianin Antonio Conte. Bavarezët kanë befasuar Interin dhe Romën duke i kaluar që të dy skuadrat […]