Higuain afër Milanit

July 28, 2018 d l 0

Gonzalo Higuain është afër transferimit te skuadra e Milanit, raportojnë mediat italiane. Sky Italy mbrëmë ka njoftuar se marrëveshja për shkëmbimin e Leonardo Bonuccit dhe Caldaras […]