Të rejat nga lëndimet te Juventus

November 2, 2018 d l 0

Sami Khedira pritet të rikthehet në skuadrën e Juventusit për ndeshjen e nesërme ndaj Cagliarit. Mesfushori me pasaportë gjermane është kthyer dje në stërvitje dhe […]

Sterling vazhdon me Cityn

November 1, 2018 d l 0

Raheem Sterling verbalisht ka arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës me Manchester Cityn. Kontrata aktuale e anglezit përfundon mbrenda 18 muajve, por me kontratën e […]