Bayerni gati ofertën për Sane

May 24, 2019 d l 0

Bayern Munchen siq dihet tanimë ka konfirmuar interesimin për anëtarin e Manchester City, Leroy Sane. Mediat angleze dhe ato gjermane tani raportojnë se bavarezët do […]

Sarri fletë për të ardhmen

May 24, 2019 d l 0

Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri ka konfirmuar se tani për tani nuk ka biseduar me asnjë klub tjetër. ”Për momentin nuk kam pasur kontakte me […]

Zyrtare: Jonas Lossl te Everton

May 24, 2019 d l 0

Evertoni zyrtarisht ka konfirmuar se ka arritur marrëveshje për transferimin e portierit Jonas Lossl nga Huddersfield. Danezi ka nënshkruar kontratë tre vjeçare në Goodison Park ku […]