Premier League, formacioni i javës

September 24, 2018 d l 0

Liverpooli vazhdon të impresionoj me paraqitje këtë edicion dhe fitoi lehtësisht 3-0 ndaj Southampton në Anfield Road. Javë fantastike ishte edhe për Arsenalin që fitoi […]

Kthehet Herrera

September 24, 2018 d l 0

Ander Herrera do të jetë në dispozicion të Jose Mourinhos për ndeshjen e mesjavës ndaj Derby në kuadër të Carabao Cup. Këtë e ka konfirmuar […]

Formacionet zyrtare: West Ham-Chelsea

September 23, 2018 d l 0

1️⃣ change with Antonio starting up front. pic.twitter.com/yfM8EC6L5N — West Ham United (@WestHamUtd) September 23, 2018 Here is your Chelsea team today! 👊 #WHUCHE pic.twitter.com/D4WefmzGYl […]